0212 286-4747
Ağaoğlu 1453 Sitesi T4a Blok Kat -9 D:121
info@plusgayrimenkul.com.tr

Vadi İstanbul Satılık

Vadi İstanbul Konutları

Vadi İstanbul AVM, ofis, otel, rezidans, teras dairelerden oluşuyor ve 3 Etaptan meydana geliyor. Teras, Bahçe ve Bulvar bölümünden oluşan Vadi İstanbul’un ilk tamamlanan etabı Teras bölümü 51 bin metrekarelik bir alana inşa edildi. İnşaatın tamamı ise 1.300.000 metrekareydi. Vadi İstanbul Teras 1.111 daireden oluşuyor ve 1+1 ‘den 5+1’e çok fazla seçenek bulunuyor. Satılık ve kiralık ilanlara ilgi artıyor. Çünkü Vadi İstanbul’da sosyal yaşam ve insanlar iç içe bulunuyorlar. AVM, kafeler, spor salonları, havuzlar hepsi bir arada konumlanmış. İnsanlar sosyal açıdan ve sportif açıdan aktif olabiliyorlar.

Vadi İstanbul Teras satışa sunulduğundan beri çok fazla ilgi gördü. Binaların yapısı, güvenliği, evlerin özellikleri ve sitenin içinde olan imkanlarla ilgi görmeye de devam ediyor. Bu yüzden satış ve kira fiyatları da değişkenlik gösteriyor.

Vadi İstanbul özellikle hafta sonları 300 markayı barındırdığı için çok fazla İstanbullu tarafından tercih ediliyor. Metro ve otobüsle de ulaşım imkan’ı mevcut.

Vadi Teras Evler Satılık

İstanbul’un kalabalığından ve kargaşasından uzak proje de evler de özellikleriyle çok talep gördü. Ayrıca vadi İstanbul satılık daire ve kiralık daireler projenin bulunduğu Sarıyer’de bulunuyor. Projede sahibinden satılık daireler de mevcut çünkü proje 2014 yılında bitti ve artık bazı konutlar el değiştiriyor. Evlerini satıp daha büyüğüne yerleşmek isteyenler ya da kiraya vermeyi düşünenler mevcut. Bu yüzden Vadi İstanbul satılık sahibinden daireler de bulmanız mümkün.

Vadi Teras Evlerin Özellikleri

Konutlar akıllı ev sistemleriyle donanmış ve merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Her dairede beyaz eşyalar ve klima mevcuttur. Deprem açısından tehlikeli bölge İstanbul’da kurulan site deprem açısından güvenli yapılmıştır. Depreme dayanaklı binalar yönetmeliğine uygun inşa edilmiştir. Binalarda asansör, yük asansörü, elektrik kesintisine karşı jeneratör, su kesintisine karşı su deposu bulunmaktadır. Güvenlik önlemleri konusunda da gelişmiş durumdadır.

Site ise birçok açıdan sosyal yaşamı içinde barındırıyor. Sporunuzu rahatça yapabilir ve alışverişinizi evinizden çok uzaklaşmadan gerçekleştirebilirsiniz. Site içerisinde okul bile bulunuyor. Site içerisinde açık yüzme havuzları , kapalı yüzme havuzu ve çocuk havuzu, Sauna, Türk hamamı, AVM, fitness merkezi, kafe, spor salonu ve market, sinema var. Futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu ve yürüyüş yolu da mevcuttur. Vadi manzarası ve orman manzarası da insanları huzurlu bir ortamda hissettiriyor.

Vadi İstanbul Satış Fiyatları

Vadi İstanbul konutları fiyatları 1 milyon TL’nin üzerinden başlayarak yaklaşık 10 milyon arasında değişiyor. 1+1 dairelerin kiraları ise 4.500 TL den başlıyor ve 1 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar seçenek bulunan proje de fiyatlarda değişiklik gösteriyor.

Satışa çıktığı ilk andan beri fiyatlar artış gösterdi ve göstermeye devam ediyor. İçinde barındırdığı özelliklerle de talep görmesi kaçınılmaz. Talep arttıkça da fiyatlar yükselmeye devam edecektir.