0212 286-4747
Ağaoğlu 1453 Sitesi T4a Blok Kat -9 D:121
info@plusgayrimenkul.com.tr

İstanbul Skyland Satılık

İstanbul Skyland Sitesi

Türkiye’de son yıllarda çok sayıda yüksek binalar yapılmaktadır. Skyland İstanbul Sitesi son zamanlarda yapılan en yüksek yapı kompleksine sahip prestijli bir yapıdır. Yüksekliği 284 metre olan bu prestijli yapı yükseklik olarak Türkiye’deki en yüksek, Avrupa’da ise 8. yapısıdır. İçinde birçok kompleksi barından karma bir projedir.

Skyland İstanbul Peter Vaughan tarafından tasarlanmış olan yapıdır. Aynı zamanda Broadway Malyan mimarlık ofisinin imzasını taşımaktadır. Bu bağlamda hem mimarlık ofisi açısından de tasarlayıcısı açısından gözde bir projedir.

Skyland Sitesi’nin Özellikleri Nelerdir?

Skyland Sitesi birçok özelliği bünyesinde barındıran karma bir projedir. En önemli özelliklerinden biri, içinde konut, ofis, AVM gibi yapıları barındıran bir proje olmasıdır. Toplamda 830 adet konut, 504 ofisi ve 300 odayı bünyesinde barındırmaktadır. Bünyesinde stüdyo dairelerden, 4+1 dairelere kadar Skyland İstanbul satılık daire seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca 550 kişilik konferans salonu ve 90 bin metre kare devasa bir alışveriş merkezine sahiptir.

Mevki olarak Türk Telekom Arena stadyumunun yanında özel bir konumda yer almaktadır. Bu konum özelliği sayesinde TEM otoyoluna direk bağlantı sağlanabilmektedir. Ayrıca konum itibariyle Levent ve Maslak arasında yer alması, ulaşım alanında çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Sunmuş olduğu 360 derecelik açıyla essiz bir İstanbul manzarası sunmaktadır. Lokasyon itibariyle, Belgrad Ormanı’nın yanında yer alması yeşillik anlamında göz kamaştırıcı bir imkân sunmaktadır.

Skyland Sitesi’nin Ulaşım Özellikleri Nelerdir?

Lokasyon itibariyle Skyland İstanbul satılık sahibinden yapıların birçok avantajları vardır. Skyland sitesinin önünde bulunan cendere caddesi, sitenin giriş-çıkış ve ulaşımında kolaylık sağlamaktadır. E6 bağlantı ve köprü yoluna ulaşmanız için yapmanız gereken siteden çıktıktan 100 metre sonra sağa dönmektir.

Skyland İstanbul sitelerinin sağladığı bir başka ulaşım kolaylığı hava raydır. Seyrantepe metro durağından geçen hava ray vadistanbul avm içine gitmektedir. Bu hava ray Skyland İstanbul içinde avantaj sağlayarak ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Konum olarak Maslak ve Levent arasında bulunması TEM otoyoluna ve Metro’ya direk bağlantıyı sağlamaktadır. Havayolunu çok kullananlar için İstanbul Havalimanı’na sadece 25 dakika mesafede yer almaktadır. Yine Fatih Sultan Mehmet köprüsü için de 5 dakika gibi kısa bir mesafede yer almaktadır.

Birçok hastane ve sağlık kuruluşlarına konumu itibariyle komşudur. Kağıthane Devlet Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, İstanbul Florence Nightingale Hastanesi gibi birçok hastaneler kısa mesafelerde yer almaktadır. Trump Towers, Cevahir, Metro City, İstinye Park, Kanyon, Zorlu Center gibi alışveriş merkezlerine yakın mesafede bulunmaktadır. Bunun yanında birçok koleje, özel okula ve devlet okuluna komşudur.

Skyland Sitesi’nin Sosyal Özellikleri Nelerdir?

Skyland Sitesi’nin sosyal anlamda birçok özelliği vardır. Fitness salonu, kapalı ve açık yüzme havuzları, basketbol sahası gibi spor faaliyetleri imkan’ı sunmaktadır. Bunun yanında masaj salonları ve spa salonu da mevcuttur. Açık ve kapalı otoparkı 7/24 kamera ve güvenlikle korunmaktadır. AVM, kafe gibi birçok eğlence merkezlerini de bünyesinde barındırmaktadır.