0212 286-4747
Ağaoğlu 1453 Sitesi T4a Blok Kat -9 D:121
info@plusgayrimenkul.com.tr

Maslak My Home Sitesi

AĞAOĞU MASLAK MY HOME SİTE ÖZELLİKLERİ

Ağaoğlu My Home Maslak Sitesi doğa ile iç içe olan butik bir projedir. Ağaoğlu’nun Maslak’ta inşa etmiş olduğu ilk projesi olan My Home Maslak 26,200 metre kare bir alan üzerine inşa edilmiştir. 3 dikey blok ve 2 yatay bloktan oluşmaktadır. 3 dikey bloğun isimlendirilmesi sırası ile B2 A ve B1 olarak adlandırılmış olup dikey bloklar 33 kattan oluşmaktadır. Yatay blokları ise C blok ve B3/B4 blok olarak geçmektedir ayrıca bazı site sakinlerince teras evler olarak isimlendirilmiştir. Dairelerin önünde teras veya bahçe kullanımı bulunduğundan genelde ailelere ve evcilleri olan ailelere uyumludur.

AĞAOĞLU MASLAK MY HOME SİTESİ ULAŞIM

My Home Maslak TEM otoyolunun kuzeyinde karayollarına bağlantısı olan ve metroya yakınlığı ile ulaşımı kolay bir projedir. İş, finans ve ana arterlere yakın olması sebebi ile merkezi konumda yer aldığı ve birkaç yönden kaçış yoluna yakın olması münasebeti ile tercih edilen bir site diyebiliriz. Ayrıca Levent’e 3 km, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne 3 km, İstinyepark’a 4 km, Mecidiyeköy’e 5 km, Beşiktaş ve Zincirlikuyu’na 7 km ve Taksime 8 km uzaklıktadır. Beykent Üniversitesi’ne 200 metre (yürüyerek 2 dk)  ve Mef Üniversitesine 500 metre mesafededir.  Sitede bulunan shuttle hizmeti de Mef üniversitesinin önünden geçtiği için ücretsiz bir şekilde üniversiteye gidilebilir ve tabi ki yürüyerek üniversiteye gidelebilir.

AĞAOĞLU MASLAK MY HOME YAKIN ÇEVRE

Ağaoğlu My Home Maslak Sitesi Maslak’ta bulunan residance olarak yapılan ikinci sitedir. Çevresinde bulunan özel okullar sayesinde aşırı bir talep görmekte olan proje yatırımcılarını daima mutlu etmiştir ve kiracı bulmak konusunda hiç sorun yaşatmamıştır.

Unıq İstanbul etkinlik ve kültür merkezi My Home Maslak sitesine 2 dakika mesafededir. Unıq ’in içinde bulunan Volkswagen arenada olan etkinlikler konserler, basketbol maçları, çocuklar için parkurlar gibi birçok aktivite alanı siteye çok yakındır.

Maslak’ta bulunan plazalara, holding yönetim merkezlerine, yönetim ofislerine, ulusal ve uluslararası firmalara, yakın olması ile birlikte merkezi bir konumdadır.

Vadistanbul alışveriş merkezine 1,60 km mesafede, İstinye alışveriş merkezine 3,50 km, 42 Maslak alışveriş merkezine 3 km mesafededir. Maslak Acıbadem hastanesine 4 km Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesine 5 km Kağıthane Devlet hastanesine, Özel Levent hastanesine ve birçok özel ve devlet hastanelerine yakın mesafededir. Siteye yakın birçok 5 yıldızlı otel bulunmaktadır.

AĞAOĞLU MASLAK MY HOME SOSYAL İMKANLAR

My Home Maslak projesinde doğa ile iç içe olmasının yanı sıra yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk oyun park alanları, basketbol sahası, pet gezdirme alanları yer almaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi metro istasyonuna düzenli olarak 30 dakikada ve bir saatlik aralıklarla ücretsiz site servisi (shuttle) servisi bulunmaktadır. Ayrıca 5 katlı kapalı otoparkı ve açık misafir otoparkları, oto yıkaması, 24 saat güvenlik ve teknik servisi ile site sakinlerinin sorunlarına hızlı çözümlemeler yapılmaktadır. Ayrıca altında bulunan dükkanlarda marketi, kuru temizlemesi, kuaförü, pastanesi, restoran ve kafeteryaları bulunan butik bir sitedir.

AĞAOĞLU MASLAK MY HOME DAİRE PLANLARI

My Home Maslak da zemin + 33 kat bulunmakla beraber bloklarında 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 4,5+1 ve 5+1 olmak üzere farklı daire büyüklükte 786 dairesi vardır. Bu dairelerin büyüklüğü şu şekilde dağılım göstermektedir;

1+0 daireler 47 m2 ve teras evlerde bulunmakta.

1+1 daireler 60m2 ve 77 m2 olmak üzere teraslı ve terassız iki farklı modeldedir.

2+1 daireler 106 m2 açık mutfak ile 117 m2 kapalı mutfak olarak değişim göstermektedir.

3+1 daireler 117 m2 açık ada mutfak ve 128 m2 açık L mutfak olarak iki çeşide ayrılmaktadır.

Aynı zamanda 3+1 156 m2 kapalı mutfak sadece 29. Katta ve sitede bu dairelerden 4 adet bulunmaktadır.

Sitede sadece 8 adet bulunan 31. katta 172 m2 3+1 özel daireler bulunmaktadır.

194m2 3+1 daireler özel daireler olarak geçer ve 30.katta ve bahçe katındaki bazı dairelerde vardır.

257 m2 3+1 daireler ise sadece A blokta olup 4 adet bulunmaktadır.

4+1 daireler 300 m2 ile 350 m2 arası değişim göstermekte ve dubleks teraslı dairedir.

4,5+1 daireler 351 m2 ve sadece A blokta bulunan dubleks teraslı dairedir.

A Blok da 128 m2 den başlayan 3+1 daireler mevcuttur. Diğer daire tipleri yoktur.

B1 ve B2 bloklar ise karma olarak her tipten daire mevcuttur.

My Home Maslak projesi ile ilgili detaylar için linke tıklayabilirsiniz.

Profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızı arayarak veya 0212 286 47 47 numaralı telefon numaramızı arayarak da detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Plus Gayrimenkul