0212 286-4747
Ağaoğlu 1453 Sitesi T4a Blok Kat -9 D:121
info@plusgayrimenkul.com.tr

My Home Maslak Sitesi Satılık

Ağaoğlu My Home Sitesinde Birbirinden Güzel Satılık Daireler

Günümüzde ev satın alma kriterleri değişti. İnsanlar herhangi bir evi satın almak yerine büyük bir araştırma yapıyorlar. Hem konut değeri hem de sosyal çevre açısından en beğenilen gözde konutlar tercih ediliyor. Her bütçeye uygun olan bu evleri satın alırken tüm detaylar göz önünde bulunduruluyor. Ayrıca İstanbul’un merkezi semtinde yer alan Ağaoğlu My Home satılık konutlar oldukça ilgi görüyor. Özellikle şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen kişiler tarafından bu evler tercih ediliyor. Özellikle sosyal donatıları ve alışveriş merkezleri de göze çarpıyor.

Yıldızlı Projelerden My Home Satılık Dairele

İstanbul’un merkezinde yer alan Ağaoğlu my home maslak sitesi doğanın içerisinde eşsiz manzaralar sunuyor. Butik bir proje olan My Home satılık daireler 26,200 metre kare alana inşa edildi. 3 dikey blok oluşturulurken 2 de yatay blok yer alıyor. 33 Kattan oluşan projede teras evler de yer alıyor. Şehrin gürültüsünden ve yoğunluğundan uzaklaşmak isteyen vatandaşlar bu projeye hayran kalacak. Konforu ve rahatlığı birleştiren projede evlere olan ilgi her geçen gün artıyor. Ağaoğlu’nun başlattığı bu projede keyifli ve güzel zaman geçirmek için alan yaratılmış.

İstanbul’un Merkezinde “My Home” Farkı

Ağaoğlu My Home Maslak Sitesi, doğanın kalbinde eşsiz alanlar oluşturuyor. Her bütçeye ve zevke uygun olarak tasarlanan daireler konforlu ev keyfi yaşatıyor. Dairelerin önünde teras veya bahçe kullanım alanları var. Özellikle çalışanlara hitap eden bu daireler rahat ve kullanışlı bir ev keyfi yaşatıyor. Metroya yakın olan bu evlerde ulaşım da çok kolay ve keyifli bir hale dönüşüyor. İş ve finans merkezlerine yakınlığıyla bilinen bu proje ile Beşiktaş, Zincirlikuyu, Taksim bölgelerine ulaşım bir o kadar kolay bir hal alıyor. My Home, Beykent’e oldukça yakın.

Sosyal Çevreye Yakınlığı Tercih Sebebi

Ağaoğlu My Home Maslak Sitesi Maslak’ta yer alan residance’ta ikinci sitede. My Home, Uniq İstanbul etkinlik merkezine çok yakın. Konserler, basketbol maçları ve sosyal aktivitelere ulaşım da çok kolay. Yönetim ofislerine ve plazalara yakınlığı ile bilinen bu proje ile ulaşım oldukça kolay. Vadistanbul alışveriş merkezine 1,60 km mesafe uzaklıkta bulunan Ağaoğlu My Home Maslak Sitesi ilgi görüyor. Aynı zamanda siteye yakın mesafede oteller de yer alıyor. Özellikle farklı şehirlerden misafirler geldiğinde bu otellerde rahatlıkla yer bulabiliyorlar.

Doğa İle İç İçe “Ağaoğlu Maslak My Home”

Birbirinden güzel daireleri barındıran Ağaoğlu Maslak My Home, içerisinde katlı kapalı otopark’ta barındırıyor. Çocuklar için ise yüzme havuzu ve oyun parkları yer alıyor. 24 saat güvenliğin olduğu projede pastane, kafeterya, kuru temizleme gibi pek çok detay da yer alıyor. Butik bir site olarak planlanan alanda ise kuaför ve berber hizmetleri de yer alıyor.