Merkezi bölgede yaşamak denince akla kolay bir lokasyonda olan Maslak bölgesi gelmektedir. Maslak İstanbul’un en merkezi bölgelerinin başında gelmektedir. Kolay bir lokasyonda olan Maslak, Hacıosman Yenikapı metro hattının İTÜ Ayazağa istasyonunda yer alan bir bölgedir. Bu bölgede olmasının avantajıyla ulaşımı her yöne kolaylaştırıyor.

Merkezi konumda olması sebebi ile hayatınızı kolaylaştıracak avantajlar

  • Kültürel aktiviteler, tiyatro, sinema, konserler genelde şehir merkezinde gerçekleştiği için daha sosyal daha zinde bir hayata sahip olursunuz.

  • Belediyeler, bankalar ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak istediğiniz kurumlarda genelde şehir merkezinde olduğu için bu ihtiyaçlarınıza da kolayca ulaşabilme imkânı sunuyor.

  • Üniversiteler, devlet okulları, özel okullara ulaşımı daha kolay hale getiriyor.

  • Çevresinde birçok özel ve devlet hastanesini barındırmasıyla birlikte ihtiyaç halinde en kısa sürede ulaşabilme imkanını sunuyor.

  • İşinize giderken uzunca yol ve trafik sıkıntısı çekmenize gerek kalmaz. Merkezi bölgede yaşamak tüm alanlara ulaşımın kolay olmasını sağlar.

  • Bütün yeniliklerden haberdar olursunuz.

  • Şehir merkezinde yaşamak gözünüzde pahalı gelse de yaşam standartlarınızı yükseltmenize yardımcı olur.

Bu sebeple merkezi bölgede yaşamanın avantajları saymakla bitmiyor. Merkezi konumda bulunan Maslak’ta dileğinize uygun siteler ve daire tipleri vardır. Bu siteler Ağaoğlu Maslak 1453, Mashattan, Ağaoğlu My Home, Eclipse, Vadistanbul, Skyland gibi birçok sitede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1’e varsan daire tipleriyle size hayat konforu sağlamaktadır.  İstekleriniz doğrultusunda deniz veya orman manzarasına sahip dairelerde oturabilirsiniz. Kiralık ve satılık tüm arayışlarınız olduğunda uzman gayrimenkul danışmanlarımız sizler için bölgedeki en iyi konutu bulmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede zamandan tasarruf etmiş oluyor ve daire arama stresinden uzak kalmış oluyorsunuz. Zamanınız size kalmış oluyor. Sizde merkezi bir bölgede yaşamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Plus Gayrimenkul
0212 286 47 47
www.plusgayrimenkul.com.tr