0212 286-4747
Ağaoğlu 1453 Sitesi T4a Blok Kat -9 D:121
info@plusgayrimenkul.com.tr

Maslak Mashattan Sitesi Satılık

İlgi Gören Mashattan Satılık Daireler

Günümüzde en iyi konutta oturmak için iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Her zevke uygun olarak dizayn edilen evlerin ulaşımı da en çok dikkat edilen noktalardan. Rahat ve konforlu evlerin yanı sıra ulaşım ve sosyal donatıların da yoğun olması önemli. Bu nedenle İstanbul’un göbeğinde yer alan Mashattan satılık daireler herkes tarafından ilgi görüyor. Mashattan iş ve yaşam adına en prestijli merkez noktalarında yer alıyor. Bu proje ise İstanbul’un göbeğinde tüm merkezlere yakın bir mesafede yer alıyor. Bu nedenle de herkes tarafından tercih ediliyor.

Mashattan Satılık Dairelerin Özellikleri

İstanbul’un Maslak semtinde bulunan Mashattan oldukça özel bir konuma sahip. 140 dönümlük bir arazi üzerine inşa edilen bu projede 10 dönümlük alanda binalar yükseliyor. Sosyal alanlarda ise büyük bir peyzaj bölümü yer alıyor. Mağaza ve ticari alanların bulunduğu bölgede suni bir gölet ve doğal yaşam alanları da var. Ayrıca Mashattan satılık daire arasında büyük bir ilgi ile karşılanıyor. 10 kuleden oluşan yapısı ile Mashattan’da bulunan dairelere ilgi her geçen gün artıyor. Mashattan’da kapalı otopark ve kapalı/açık sosyal tesis alanları da oldukça beğeniliyor.

Satılık Mashattan Daireleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İstanbul’un göbeğinde yer alan Mashattan’da pek çok ortak alan bulunuyor. Bu ortak alanlarda ise dükkanlar ve mağazalar hizmet veriyor. Bu siteden her yere ulaşım çok kolay. Site girişinden İstanbul Teknik Üniversitesi metro durağına her 30 dakikada bir ulaşım aracı var. Bu da aidat içerisinde ücretsiz olarak yer alıyor. Peyzaj düzenlemelerinin oldukça önemli olduğu sitede bahçe bakım ve teknik hizmetler de yer alıyor. Aynı zamanda sitede üst düzey güvenlik hizmetleri de mevcut. Mashattan sitesi 3. köprü ve 2. köprüye çok yakın bir noktada yer alıyor.

Mashattan Sitesinin Özellikleri

Mevkisi ve özellikleri nedeniyle çok beğenilen Mashattan sitesinde ulaşım hizmetleri de oldukça önemli. Mashattan sitesinden metro durağına ve Büyükdere caddesine yürüme mesafesinde yer alıyor. İstanbul Teknik Üniversitesine 10 dakika mesafesinde yer alan site Maslak Işık okullarına 15 dakika yürüme mesafesinde. Sabiha Gökçen Havaalanına 47 kilometre mesafede bulunan siteden tüm mevkilere rahat bir ulaşım var. Mashattan site çevresinde Uniq İstanbul’a yakın güzergahlar bulunuyor. Ayrıca siteden tüm hastanelere ulaşım çok kolay oluyor.

Mashattan’da Sosyal İmkanlar Nelerdir?

İstanbul’da merkezi bir noktada bulunan Mashattan sitesinde sosyal imkanlar da oldukça yüksek. Mashattan’da 3 adet yüzme havuzu bulunuyor. Çocuklar ve yetişkinler için ise birbirinden farklı sosyal imkanlar mevcut. Sitede olimpik ve açık yüzme havuzlarının yanı sıra kapalı yüzme havuzu da bulunuyor. Kuaför hizmetlerinin yanı sıra sitede kuru temizleme, spor salonu gibi hizmetler de yer alıyor. Ayrıca gelen misafirlerin bekleyecekleri bekleme salonları ve lobiler de bulunuyor. Özellikle satılık Mashattan talep görüyor.