0212 286-4747
Ağaoğlu 1453 Sitesi T4a Blok Kat -9 D:121
info@plusgayrimenkul.com.tr

Kullanım Koşulları

Kullanım koşulları PLUS GAYRİMENKUL şirketi tarafından yönetilen www.plusgayrimenkul.com.tr internet sitesi kullanıcı veya üye olmadan kullanımı esnasında uyulması gereken şart ve koşulları belirtmektedir. Siteyi kullanan kullanıcılar ve PLUS GAYRİMENKUL arasında kullanım koşullarını kabul ve taaddüt ederler.

Sitemizi ziyaret ederek belirtilen kullanım koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı ve itirazınız olmadan kabul edip onayladığınızı itiraz etmeyeceğinizi peşinen kabul etmiş olursunuz. Kullanım koşullarını okuyup kabul etmediğiniz takdirde lütfen sitemizi kullanmaktan vazgeçiniz.

Sayın Kullanıcı:

Plus Gayrimenkul kullanım koşullarında sitede ve site içerisinde dilediği zaman değişiklik yapma, ayarlama ve güncelleme yapma hakkına sahiptir. Bu değişiklikler doğrultusunda yapılan işlemler otomatik olarak kullanıcıda onaylamış olarak kabul edilmektedir. Siteye giriş www.plusgayrimenkul.com.tr adresinden olup buna bağlı tüm güncellemeleri kabul etmiş sayılmaktadır.

Fikri Mülkiyet Hakları:

Telif hakları ve ticari marka kanunları dahil olmak üzere site kullanıcıları PLUS GAYRİMENKUL tarafından verilen onay ile kullanılmaktadır. PLUS GAYRİMENKUL tarafından verilen kullanıcılığın yeniden satılması, paylaşımlı olması, dağıtılması, üçüncü kişilerin erişimine sunulması PLUS GAYRİMENKUL tarafından izin verilmemektedir ve kesinlikle yasaktır. Özellikle; yasa dışı ve hileli ticaret amaçlı kullanılması yasaktır. Site üyeleri üyeliğini üçüncü kişiler ile paylaşamaz. Veri tabanı kayıt veya rehber yaratmak bunları izinsiz yüklemek kesinlikle yasaktır. Site içerisinde akışı bozacak değişiklikler yapmaya izin verilmemektedir.

PLUS GAYRİMENKUL
Adres; Maslak Mahallesi Taşyoncası Sokak Ağaoğlu 1453 Sitesi T4A Blok Kat: -9 Daire: 121 (Ticari Ofis Bloğu) Sarıyer / İstanbul