0212 286-4747
Ağaoğlu 1453 Sitesi T4a Blok Kat -9 D:121
info@plusgayrimenkul.com.tr

Eclipse Maslak Satılık

İstanbul’un Yükselen Yıldızı Eclipse Maslak

Her insan güzel bir muhitte ve güzel bir evde oturmak ister. İnsanlar için bu ikisini bir arada bulmak bazen zor olabilir. Ancak günümüzde emlak piyasasının iyice gelişmesine bağlı olarak bu ikisini bir arada bulmak kolaylaşmıştır. Hem güzel bir muhit hem de güzel ev olsun istiyorsak yaşadığımız şehri iyi analiz etmeliyiz. Zira her şehrin kendine göre güzel muhitleri vardır. Ancak mesele şehrimizin o güzel muhitini bulduktan sonra orada güzel bir ev bulmaktır.

İstanbul Maslak

Eğer ki oturmak istediğimiz şehir İstanbul’sa birçok güzel muhit karşımıza çıkar. Bu sayısı pek fazla olan güzel muhitlerde ise güzel evleri bulmak için güzel araştırma yapılmalıdır. İstanbul’un sayısız güzel semtlerinden biri de hiç şüphesiz Maslak’tır.

Maslak’ta oturmak her İstanbulluya nasip olmayacak bir ayrılacaktır. Eğer bir de Maslak’ta güzel bir evde oturuyorsanız ayrıcalıklar diyarına girmişsiniz demektir.

Eclipse Maslak Daireleri

Peki İstanbul’un güzel semti Maslak’ta güzel bir evi nereden bulurum diye mi soruyorsunuz? O zaman gözleri eclipse maslak satılık daire ilanlarına çevirmeniz gerekecektir. Eclipse Maslak konumu ve güzelliğiyle İstanbul’un adeta yükselen yıldızıdır. Eclipse Maslak çocuklarınızı güvenle büyütebileceğiniz bir yaşam alanıdır.

Eclipse Maslak satılık daireleri İstanbul Sarıyer semtinde bulunmaktadır. İstanbul’un en güzide semtlerinden birinde bulunan bu daireler sizleri beklemektedir. Ayrıca çok merkezi bir semtte bulunması itibariyle de hayatınıza büyük kolaylıklar katacaktır.

Eclipse Maslak Daireleri Konumu

Eclipse Maslak daireleri İstanbul’un en merkezi semtlerinden biri olan Sarıyer’de bulunmaktadır. Bulunduğu semt itibariyle de İstanbul’u ayağınıza getirmektedir. Çok kısa sürelerde İstanbul’un en sevilen yerlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Maslak mahallesi Akasya sokakta bulunan Eclipse Maslak daireleri Beşiktaş’a olan yakınlığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Mesela buradan Beşiktaş merkeze arabayla 21 dakikada ulaşabilirsiniz.

Ayrıca merkezi bir semtte bulunması itibariyle de toplu ulaşımın ayağınızın dibinde bulunması çok büyük avantajlarındandır.

Eclipse Maslak Daireleri Tanıtımı

Eclipse Maslak daireleri size huzurlu ve konforlu bir yaşam sunmaktadır. Eclipse Maslak dairelerin konumu kadar dairelerin güzelliği de dikkat çekmektedir.

Eclipse Maslak’ta 1+0’dan 4+1’e kadar çeşitli yapıda daireler bulunabilir. Ayrıca her daire tipinin birden fazla modeli vardır. Örneğin B, B1, B2, 1B, 1B1, 2B, 2B1 olmak üzere 7 çeşit 1+1 daire bulunmaktadır.

Teras isteyenler için 4+1 teraslı daire tipleri dikkat çekmektedir. 4+1 teraslı daire tiplerinin brüt alanı 191,01 metrekareyken net alanı 146,58 metrekaredir. Bu dairelerin terasları ise tam 51,24 metrekareden oluşmaktadır. Geniş terasıyla adeta içimizi havalandıran Eclipse Maslak dairelerinin 3+1-1B tiplerinin net alanı ise 103,99 metrekaredir.

Daha birçok geniş daire tiplerine sahip olan Eclipse Maslak sadece büyük daireler sunmamaktadır. Bunun yanı sıra aşağıdaki sıralananları da sizlere sunmaktadır.

Konforlu bir yaşam

İstanbul’un en güzel yerlerine hızlı ulaşım

Güzel bir muhitte oturma keyfi

Çocuklarınız vakit geçirebileceğiniz bir yaşam alanı