0212 286-4747
Ağaoğlu 1453 Sitesi T4a Blok Kat -9 D:121
info@plusgayrimenkul.com.tr

Eclipse Maslak Kiralık

Eclipse Peojesi İle Maslak’ta Yeni Bir Yaşam

İstanbul’un en yaşanılır bölgelerinden ve finans merkezlerinden birisi olan Maslak’ta Eclipse Sitesi’nde yeni bir yaşam sizleri bekliyor. Eclipse Maslak kiralık ev ve daireler bölgeyi tercih etmek isteyenlere önemli fırsat ve avantajlar sunuyor. Kemerburgaz ormanları manzarasıyla cezbeden yaşam alanı, Eclipse Maslak projesi kapsamında inşa edilen 1 yatay ofis ve 2 dikey konut bloğundan oluşmaktadır. Maslak Eclipse kiralık daire ve ofis bilgilerine ilişkin detaylar yazımızda.

Maslak’ta yeni bir yaşam alanı: Maslak Eclipse

İstanbul’un yükselen yıldızı ve en çok tercih edilen elit bölgelerinden birisi olan Maslak’ta Eclipse Sitesi, kapılarını yeni konuklarına açtı. 22.000 metrekarelik alana inşa edilen ve Kemerburgaz orman manzarasıyla dikkat çeken proje için Maslak Eclipse kiralık daire ve ofis seçenekleri ilgililerine sunulmuş bulunmakta.

Eclipse Sitesi, Maslak’ta Ağaoğlu 1453 sitesi ve Mashattan sitesine komşu olması yönüyle de dikkat çekiyor. 2 dikey halde konut ve 1 yatay haldeki ofis projesi ile hem yaşam hem de iş dünyası için cazip bir merkez konumundadır. Proje 30 katlıdır ve 54 ila 232 m2 arasında farklılık gösteren 550 daireye sahiptir.

Eclipse Maslak’a Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Maslak’ın gözdelerinden birisi haline gelen Eclipse Maslak Sitesi’ne ulaşım da çok yönlü imkanlar sunmaktadır.

Eclipse Maslak projesi bölgedeki en trend butik sitelerden birisidir. Ulaşım konusunda da çeşitli imkanlar sunması yönüyle oldukça avantajlıdır. İstanbul Teknik Üniversitesi’ne ve dolayısıyla İTÜ Ayazağa metro istasyonuna yaklaşık 600 metre mesafede bulunmaktadır. Maslak Oto Sanayi metro durağına da aynı şekilde 600 metre mesafededir. Büyükdere caddesine de eşit bir konumdadır.

Site içerisinden Maslak Oto Sanayi metro durağına her 30 dakikada bir shuttle seferi düzenlenmektedir. Havalimanlarına mesafesi de Maslak Eclipse Sitesi’ne Sabiha Gökçen havaalanına 45 km, yeni hizmete giren İstanbul havaalanına ise 37 km mesafede bulunmaktadır. Ulaşım güzergahı olarak da akıcı bir güzergah sunmaktadır.

Köprülere Yakın, Ulaşım Ağının Merkezinde

15 Temmuz Şehitler köprüsüne mesafe 10 km, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne mesafe 9 km ve yeni yapılan Sultan Selim köprüsüne mesafe ise 11 kilometredir. E4 ve E6 ana arterlerine yakınlığı da kolay ve ulaşılabilir toplu taşıma imkanı sunmaktadır.

Eclipse Masak sitesinin adresi şu şekildedir; Maslak Mahallesi, Sanatkarlar Sokak No:2 Sarıyer/ İstanbul.

İş merkezi olarak İstanbul’un kalbi konumundaki Maslak’taki Eclipse kiralık daire ve ofislerini bölgedeki plaza çalışanları, konsolos ve elçilik çalışanları ve yerli-yabancı beyaz yakalı yöneticiler tercih etmektedir.

Eşsiz Sosyal Alan İmkanı

Eclipse Maslak Sitesi, konuklarını birbirinden değerli sosyal imkanlar ile memnun ediyor. Fitness, Kapalı yüzme havuzu, kameralı güvenlik sistemi, misafir karşılama lobileri, kapalı /açık otopark, restoranlar, kafeler ve orman manzarası keyfi, toplantı salonu, kuaför, yürüyüş parkuru, market, kafeler, çocuk oyun alanları ve sauna gibi hizmetler Eclipse Maslak Sitesi sakinlerininin hizmetine sunuldu.

Bu eşsiz yaşam alanında yerini almak isteyenler, Maslak Eclipse kiralık daire ve Eclipse kiralık daire – ofis imkanlarını https://plusgayrimenkul.com.tr/eclipse-sitesi/ adresinden detaylı şekilde takip edebilirler.